Impreza

Obóz Przyjaciele z Vh

obóz dla graczy Minecraft znajomych Maldy
wiek: od 10 lat

Mazury
- Ryn

terminy / Rezerwacja online!

kododdoopiscena
MOG 507-08-201817-08-2018uwaga! Wypełniając rezerwację podaj swój nick z gry (w polu uwagi na dole rezerwacji)1400
Rezerwuj

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Obóz przeznaczony jest dla graczy Minecraft - znajomych Maldy. Celem obozu jest lepsze poznanie ze sobą i integracja grupy grającej w sieci w Minecraft podczas bardziej lub mniej aktywnych zajęć na świeżym powietrzu w ciągu dnia. Wieczory spędzamy na różnego rodzaju zajęciach integracyjnych, w zależności od chęci i inicjatywy uczestników. Kamil - Malda jest w składzie Rady Obozu i będzie miał wpływ na jego przebieg. Uczestnik obozu może wybrać dodatkowe zajęcia lub specjalistyczne programy zajęciowe, w których uczestniczy, albo uczestniczyć tylko w programie podstawowym. Nawet jeśli poszczególni uczestnicy obozu wybiorą różne programy specjalistyczne i tak będą mieli w ciągu dnia wspólne zajęcia ze sobą. Podstawowy program - dla aktywnych lub wygodnych. Sam decydujesz, jak spędzić obozowy dzień - w sposób wygodny czy aktywny. Programy rozszerzone: szkolenie na patent żeglarza, windsurfing, paintball, quady, gokarty, sporty wodne...:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski w Rynie, ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia do godziny 10.00

..:: CENA ZAWIERA

  • Zakwaterowanie - domki z łazienką (wc+prysznic) lub pokoje z łazienką (wc+prysznic) w pawilonie. Zobacz ośrodek tutaj
  • Wyżywienie - całodzienne od kolacji 1 dnia do śniadania ostatniego dnia.
  • Realizację programu w zależności od warunków pogodowych i możliwości uczestników.
  • Sprzęt - szkoleniowy i rekreacyjny.
  • Kadra - wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy.
  • Ubezpieczenie NNW.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd autokarem lub pociągiem -informacje tutaj. Program Dodatkowe Atrakcje - informacje tutaj.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce. Informacje tutaj

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą rodziców (wzory w biurze). Legitymacja szkolna. 

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Dokumenty wymienione w punkcie „główne wymagania”. Dres, ubranie i obuwie sportowe, ciepłe swetry, czapkę z daszkiem, latarkę, zeszyt, długopis, strój kąpielowy, czepek kąpielowy, krem z filtrem UV, okulary do pływania w wodzie, obuwie do chodzenia w wodzie i pływania na desce.
Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne).

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za utopiony lub zagubiony bagaż zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Na jachtach obowiązuje chodzenie w miękkim obuwiu trampkach, sandałach, adidasach.
Aby powiększyć małe zdjęcia - kliknij na nie.

..:: PROGRAM OBOZU PODSTAWOWY
DLA AKTYWNYCH LUB WYGODNYCH

Strefa CHILL OUT, czyli dla wygodnych
Plażing, smażing - czyli pełen relaks, opalanie, znajomi. Oby pogoda nam dopisała!
Bitwa na kisiel – przed nami emocjonująca rozgrywka na... kisiel! Przekonamy się, która drużyna lepiej rzuca galaretowatą papką!
Kąpiele w jeziorze
– jak tylko zaświeci słońce, pójdziemy zażywać kąpieli pod czujnym okiem ratowników.
Zajęcia sportowe - Zabawy na kąpielisku z pontonami, wyścigi w kole ratunkowym, turniej piłki wodnej, zawody pływackie, wodny badminton, podchody, olimpiada sportowa, to tylko niektóre z zajęć. Zabawa na 101 sposobów. I wszystko oczywiście na wesoło.
Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
Aquazorbing (kula wodna) to „chodzenie” po wodzie w  przezroczystej kuli o średnicy 2 m. Zabawa na całego z niewielką dawką adrenaliny.

Strefa ACTIVE, czyli dla aktywnych
Żeglarstwo -
Zaczniemy od nauki podstaw - stawiania żagli, obsługi osprzętu, zachowania na pokładzie, zasad bezpieczeństwa. Wszyscy będą uczyli się sterować, obsługiwać żagle i liny. Wieczorami przy ognisku nauczymy się śpiewać szanty i piosenki żeglarskie.
Kajaki i rowery wodne -Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Czy jednak tak łatwo się nimi manewruje? Nauczymy się sprawnie sterować i wiosłować. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze, a w ośrodku zrealizujemy zawody - slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
Wyprawy rowerowe - Jak bezpiecznie jeździć na rowerze, być widocznym na drodze, jak postępować w razie wypadku, to tylko niektóre z informacji jakich dowiemy się na obozie. Po instruktażu zapraszamy na wycieczkę. Mazury i Suwalszczyzna to doskonały region do uprawiania turystyki rowerowej. Niezbyt długie, ale często zaskakująco strome zjazdy dodają emocji jeździe na rowerze.
Zajęcia  strzeleckie -
Wiatrówki, łuki, proce. Będziemy ćwiczyć nasze umiejętności w strzelaniu do tarczy i ukrytych celów. Dowiecie się, czy trudno jest trafić w tarczę nawet z niewielkiej odległości. Czy uda nam się dorównać bohaterom znanym z westernów?
Windsurfing -
Nauka i doskonalenie żeglowania na desce z żaglem. Do dyspozycji uczestników obozu wydzielona plaża windsurfingowa. Szkolenie odbywa się na sprzęcie o parametrach przystosowanych do rozmiarów i umiejętności uczestników oraz warunków pogodowych.

Happy End
Wszystkie chwile, nawet te najbardziej miłe szybko mijają, ale nawet koniec może być radosny. Podczas wieczornego spotkania z uczestnikami podsumujemy cały obóz, rozdamy pamiątkowe dyplomy i koszulki. A potem ostatnia obozowa dyskoteka i odliczanie dni do następnych wakacji. Pamiętajcie, że cudowne wspomnienia wakacyjnych dni będą Wam towarzyszyć przez cały rok.

..:: PROGRAM OBOZU ZAJĘCIA DODATKOWE DLA CHĘTNYCH
Baloniada. Balony napełnione wodą, ręczniki i zabawa na całego, na mokro.
Podchody. Gra harcerska polegająca na ściganiu jednej grupy osób przez drugą i wykonywaniu po drodze różnych zadań. Uciekinierzy co jakiś czas układają z patyków, szyszek, kamieni lub rysują w ziemi kierunek swojej ucieczki oraz umieszczają na trasie kartki z zadaniami. Grupa pościgowa wyrusza 15-30 minut później. Muszą po drodze wykonać wszystkie przygotowane dla nich zadania i to udokumentować. Zabawa daje najwięcej radości jeśli ma miejsce w terenie, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał, wykonywanie poleceń nie będzie utrudnione i łatwo odnajdziemy wszystkie wskazówki. Idealnym wydaje się być nasz pobliski las.
Olimpiada Wodna
. Rywalizacja w atmosferze zabawy, podzieleni na drużyny weźmiemy udział w wielu wodnych konkurencjach.
Chrzest Obozowy. To moment kiedy z Nowicjusza stajesz się Obozowiczem. Ale za nim to nastąpi musisz udowodnić, że znasz się na zasadach i regułach panujących na obozie. Czeka na Was kilka stacji zadaniowych jak np. stacja dotycząca obozowych tradycji, stacja kadra, stacja uczestnicy i wiele innych, których pokonanie spowoduje, że będziesz PRAWDZIWYM OBOZOWICZEM.
Festiwal Kolorów. To coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez uczestników różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodsi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze!
Olimpiada Sportowa.
Podzieleni na małe drużyny weźmiemy udział w wielu konkurencjach. Na uczestników czeka kilkanaście stacji, na których muszą wykonać określone zadania jak na przykład „bieg kelnera”, „kto ma więcej piegów”, „wyścig z arbuzem, „bieg w parach z balonem napełnionym wodą”. Drużyna, która uzyska najwięcej punktów wygrywa olimpiadę.
Flagi. Uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny, każda z nich otrzymuje flagę, której musi bronić. Celem zabawy jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej. Jest to strategiczna gra, która bardzo integruje grupę, a żeby wygrać pojedynek, współpraca jest w niej nieodzownym  elementem. Nie sprawność jest najważniejsza w tej grze, a strategia ataku na flagę przeciwnika.
Gry i Zabawy Stolikowe.
W atmosferze dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Wieczorem - gramy w Mafię.

..:: PROGRAM OBOZU ZAJĘCIA WIECZORNE DLA CHĘTNYCH
Dyskoteki klasyczne i tematyczne.
Kabareton Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Widowisko przygotowane przez uczestników wandrusowych obozów. Skecze i dowcipy rozbawią wszystkich do łez!
Miss i mister obozu – wybory na najpiękniejszych, najbardziej wylansowanych, a może najzabawniejszych uczestników i uczestniczek obozu.

Wieczorne Ogniska. Wspólnie spędzone wieczory przy ognisku, gitarze i kiełbaskach.
Nocny Maraton Filmowy. Odbywa się raz podczas trwania obozu. Filmy puszczane są z projektora. Młodsi uczestnicy oglądają filmy wybrane przez siebie do godziny 24.00. Starsi obozowicze do rana. Staramy się stworzyć klimat jak w kinie – popcorn i picie czeka na uczestników nocy filmowej.
WIECZORNA KAWIARENKA. W miejscu noclegu - czyli w domku - obowiązuje bezwzględnie cisza nocna o 22. Ale Ci, który nie chcą jeszcze spać, mają do dyspozycji wieczorną kawiarenkę - pod nadzorem kadry. Po rozpoczęciu ciszy nocnej starsi uczestnicy obozów wcale nie muszą być w domkach, mogą wspólnie spędzać czas w kawiarence gdzie w kilku salach gramy w różnego rodzaju gry np. mafię, ping-ponga, bilard, karaoke, oglądamy filmy, czy grillujemy.

..:: PROGRAMY ROZSZERZONE (NA CZAS CAŁEGO OBOZU)
..:: PROGRAM ROZSZERZONY - SZKOLENIE NA PATENT ŻEGLARZA JACHTOWEGO. Dopłata 299zł + opłata za egzamin i patent ok. 150 zł.
Szkolenie na patent żeglarza jachtowego zakończone egzaminem pod koniec obozu. Szkolenie teoretyczne (wykłady) i praktyczne (manewrowanie jachtem) trwa praktycznie cały dzień przez cały obóz.

..:: PROGRAM ROZSZERZONY - WINDSURFING. Dopłata 300 zł.
Nauka i doskonalenie żeglowania na desce z żaglem. Do dyspozycji naszych uczestników mamy wydzieloną plażę windsurfingową. Zajęcia prowadzą instruktorzy i zawodnicy, czynnie uprawiający ten sport. Szkolenie odbywa się obowiązkowo w kamizelkach asekuracyjnych i na sprzęcie o parametrach przystosowanych do rozmiarów i umiejętności uczestników oraz warunków pogodowych.

..:: PROGRAM ROZSZERZONY - SPORTY WODNE. Dopłata 300 zł.
Windsurfing. Rejsy żeglarskie. Nauka pływania na nartach wodnych, wakeboardzie - holowanie za motorówką i na specjalnym wyciągu. Holowanie za motorówką na bananie i oponce. Rejsy motorówką.

..:: PROGRAM ROZSZERZONY - PAINTBALL. Dopłata 199 zł lub 299 zł lub 399 zł.
Bitwy paitballowe w różnym terenie - także w opuszczonych budynkach.
Każde zajęcia trwają pół dnia.
700 kul - dopłata 199 zł (2-3 zajęcia) 1000 kul - dopłata 299 zł (3-4 zajęcia), 1500 kul - dopłata 399 zł (5-6 zajęć).

..:: PROGRAM ROZSZERZONY - QUADY. 199 zł lub 299 zł lub 399 zł.
Quady 3 godziny jazdy - dopłata 199 zł. 5 godzin jazdy - dopłata 299 zł. 7 godzin jazdy - dopłata 399 zł.
Przygodę z quadami rozpoczynamy od ich stopniowego opanowania. Pierwsze jazdy z instruktorem i pod jego czujnym okiem, odbywamy po prostym terenie, następnie pokonujemy coraz większe wertepy. Aż wreszcie nadejdzie dzień pierwszego, upragnionego rajdu terenowego. Okolice ośrodka obfitują w tereny wymarzone do jazdy na tych maszynach – leśne drogi i dróżki, dzikie ścieżki, mokradła, poprzecinane większymi i mniejszymi pagórkami lub wzniesieniami.

..:: PROGRAM ROZSZERZONY - PAINTBALL+QUADY. Dopłata 299 zł lub 399 zł lub 499 zł.
Quady - 3 godziny jazdy, paintball 700 kul (2-3 zajęcia) - dopłata 199 zł.
Quady - 5 godzin jazdy,
paintball 1000 kul (3-4 zajęcia) - dopłata 299 zł.
Quady - 7 godzin jazdy,
paintball 1500 kul (4-5zajęć) - dopłata 399 zł.

..:: PROGRAM ROZSZERZONY - PAINTBALL+QUADY+GOKARTY. Dopłata 700 zł.
Quady - 7 godzin jazdy, paintball 1500 kul (4-5zajęć), gokarty (4-5 zajęć).

..:: PROGRAM ROZSZERZONY - GOKARTY. Dopłata 399 zł.
Gokarty (6 zajęć).


..:: PROGRAM ROZSZERZONY - GOKARTY+PAINTBALL. Dopłata 500 zł.
Paintball 1500 kul (4-5 zajęć), gokarty (4-5 zajęć).

..:: WYBRANE DODATKOWE ATRAKCJE (ZAJĘCIA POJEDYNCZE PODCZAS OBOZU)
..:: Gra paintballowa Dopłata 70 zł (pół dnia zajęć).
..:: Jazda na quadach. Dopłata 70 zł (jedna godzina zajęć).
..:: Holowanie na oponce za motorówką. Dopłata 45 zł.
..:: Holowanie na bananie za motorówką. Dopłata 30 zł
..:: Wycieczka do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Dopłata 45 zł.
..:: Wyjazd do Parku Linowego. Dopłata 70 zł

Imprezy: 

Galeria imprezy