Impreza

Obóz Tylko dla Dziewczynek

obóz Artystek, Księżniczek, Bajkowych Bohaterek

wiek: 7 – 10 lat

Mazury - Ryn

 

terminy / Rezerwacja online!

kododdoopiscena
SAK 212-07-201722-07-20171299
Rezerwuj

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Poznajcie nową propozycję obozu dla naszych Smykowych uczestniczek, które jak nikt inny idealnie poruszają się w świecie najnowszych i najbardziej trendy zabawek, bajek, filmów. Jeśli chcecie poznać fanki Monster High, Violetty, Hello Kitty, My Little Pony i innych abstrakcyjnych bohaterów, jesteście gotowe na wakacyjne szaleństwo, to jest to obóz idealny dla Was! Możecie zostać znaną obozową artystką, prawdziwą gwiazdą sceny, uszyć przestraszną piżamową kreację na Bal Potwornickich! Weźmiecie również udział w zajęciach wokalnych i tanecznych. Poznacie Panią Profesor Zdrówko, która opowie wam jak ważne są witaminy w Naszym życiu.


..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE

Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski w Rynie, ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00

..:: CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie - domki z łazienką (wc+prysznic), lub pokoje z łazienką (wc+prysznic) w pawilonie. Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
Kadra - wykwalifikowani instruktorzy, wychowawcy. Ubezpieczenie - NW. Sprzęt - potrzebny do realizacji programu, w miarę potrzeb. Realizację programu w blokach zajęciowych, z podziałem na grupy, w zależności od pogody i kondycji uczestników.

 

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.

 

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek 7-10 lat. Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą rodziców (wzory w biurze). Legitymacja szkolna.

 

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione, wypełnione dokumenty, ubranie przeciwdeszczowe, buty sportowe (adidasy, trampki), strój kąpielowy, dres, polar itp., środki na komary, krem UV, zeszyt,  długopis, mały plecak na wycieczki terenowe, czapkę z daszkiem. Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne). Polecamy zabrać również ulubioną przytulankę, zabawkę.

 

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie.

..:: PROGRAM
Przytulankowo
Każda dziewczynka ma swoją ulubioną przytulankę lub zabawkę. Na tych zajęciach będziemy tworzyć, szyć, kleić bajkowe ubranko dla misiów, lalek lub innych ukochanych maskotek.
Dzień w różowych okularach
Wiemy, że każda mała dama uwielbia różowy kolor i jego różne odcienie. W tym dniu będzie królowało wszystko co różowe. Zrobimy sobie oraz np. naszym mamom bajeczną biżuterię, korale, wisiorki, bransoletki. Wyczarujemy również ozdoby do naszych pokoików.
Być jak Violetta
Bądźmy jak nasza bohaterka. Wiemy, że Violetta uwielbia śpiewać. My też spróbujemy swoich sił jako piosenkarki. Zaśpiewamy także znane hity karaoke. Każda z Nas uwielbia wciąż zmieniające się fryzury Violetty. Pobawimy się w salon filmowych fryzur. Uczestniczki będą nawzajem wyczarowywały sobie na głowach niezwykłe uczesania. Na zakończenie dnia zorganizujemy pokaz fryzur.
Konkurs oraz wieczorne zajęcia dla potworniackich
Na początek zorganizujemy konkurs wiedzy o Monster High. Zwyciężczynie oczywiście zostaną nagrodzone. Pamiętacie, że Straszyceum otwarte jest również nocą. Zajęcia  specjalnie odbywają się dla potworów preferujących nocny tryb życia. Dlatego weźmiecie udział w wieczornych podchodach, a potem w piżamowym party.
My Little Pony i ja
Przyjaźń to magia. Podczas zajęć trzeba będzie o tym pamiętać, bowiem urządzimy wspólne poszukiwanie skradzionych Elementów Harmonii czyli magicznego artefaktu, zestawu sześciu szlachetnych kamieni stanowiących źródło największej siły znanej w Equestrii. Może znajdziemy je nad brzegiem jednej z tajemniczych zatok w okolicach Rynu, a może w samym sercu miasta? Musicie zamienić się w Twilight Sparkle oraz w jej przyjaciółki i odzyskać skarb.
Na zdrówko
Cóż za wyjątkowy dzień nas czeka…. Nasze uczestniczki będą zachwycone. Stworzymy własną bombę… oczywiście witaminową. Będzie się ona składała wyłącznie ze zdrowych owoców. Na spotkaniu z Panią Profesor Zdrówko poznamy właściwości zdrowotne warzyw i owoców, a także ogólne zasady zdrowego odżywiania.
Kącik urody
Dowiemy się dlaczego pomadek ochronnych musimy używać przez cały rok. Jakich kremów należy używać do opalania, a jakich na oparzenia słoneczne. Jak dbać o włosy aby zawsze były piękne i lśniące. Paznokietki na wesoło.
Wycieczka do zwierzątkowa - Kadzidłowo
Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. To położone na rozległym terenie obszerne wybiegi dla zwierząt. Na miejscu będziemy mieli możliwość karmienia zwierzątek specjalną karmą, którą możemy kupić na miejscu. Oprócz wielu znanych i popularnych gatunków zwierząt spotkamy tu także wilka, rysia, łosia, bociana czarnego i wiele innych.
Dzień Lasu
Las to dom dla wielu milionów gatunków roślin i zwierząt. Weźmiemy udział w spotkaniu z Panem Leśniczym, który opowie nam o życiu w leśnej krainie.
Wizyta na obozie Z Psem Na Wakacje
To obóz, na którym poznamy dzieci przyjeżdżające z własnymi psami. Zobaczymy jak wygląda trening i tresura piesków. Usłyszymy o pracy ze zwierzętami i zasadach zachowania wobec nich.
Wyginam śmiało ciało
To tu poznamy kroki skocznej i szybkiej samby, statecznej i leniwej rumby a także rytmicznej cha – chy.
Dzień chilloutu
Czyli słodki chillout pod czujnym okiem ratowników. Zabawa na kąpielisku z pontonami, wyścigi w kole ratunkowym, turniej piłki wodnej, zawody pływackie, wodny badminton, to tylko niektóre z zajęć.
Zajęcia żeglarskie
Uczestników nauczymy podstaw zachowania się na pokładzie, czyli tego wszystkiego, co wykwalifikowany majtek pokładowy wiedzieć powinien. Bezpieczeństwo na wodzie i nad wodą, ratownictwo, wiązanie podstawowych węzłów, stawianie i zrzucanie żagli. W zależności od pogody wypłyniemy na krótsze lub dłuższe rejsy żeglarskie po jeziorze Ryńskim. W ich trakcie załoga w miarę sił i możliwości bierze udział w obsłudze jachtu i sterowaniu.

Oraz wiele innych, takich jak
rozgrywki sportowe, wodna olimpiada, wieczorne ogniska, bal przebierańców, randka w ciemno, podchody, karaoke.


..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.

 

Galeria imprezy