Bezpieczne obozy quadowe, paintballowe, gokartowe

Zapraszamy na organizowane przez nas bezpieczne obozy quadowe, paintballowe i gokartowe.

Zasady bezpieczeństwa na obozach paintballowych, quadowych, gokartowych
Dobra zabawa na obozie wymaga profesjonalnego przygotowania i musi wynikać z czynników, które zapewniają uczestnikom poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie zajęcia odbywają się na podstawie specjalnych regulaminów, które określają zasady bezpiecznej, praktycznej realizacji zajęć i postępowania uczestników. Uczestnicy, którzy nie stosują się do tych zasad są wykluczani z zajęć.

Quady

 1. Wszyscy jeździmy w kaskach.
 2. Podczas pierwszych dni obozu sprawdzamy umiejętności i możliwości uczestników, dzieląc ich na grupy.
 3. Uczestnicy jeżdżą najpierw po specjalnie przygotowanym torze (krótko) a dopiero po pewnym czasie w terenie (większą część obozu). 
 4. Trasa, po której poruszamy się w terenie jest wcześniej sprawdzana.
 5. Jazdy w terenie odbywają się w małych, kilkuosobowych grupach uczestników + instruktor. Pozwala to na maksymalną kontrolę całej grupy i zwiększa bezpieczeństwo jazdy.
 6. Tempo jazdy w terenie wyznacza instruktor. W przypadku trudniejszych przeszkód terenowych asystuje pozostałym uczestnikom podczas pokonywania przeszkody.

Gokarty

 1. Wszyscy jeździmy w kaskach.
 2. Jazdy odbywają się na profesjonalnym, zamkniętym torze w Olsztynie.
 3. Przed jazdami po torze odbywają się zajęcia teoretyczne z omówienia zasad jazdy, sygnalizacji na torze, budowy gokarta, poruszania się po torze.

Paintball

 1. Wszystkie zajęcia odbywają się w maskach chroniących twarz oraz maskujących strojach wojskowych - pelerynach lub mundurach.
 2. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego i pewnego sprzętu.