Wieczorna Kawiarenka

Na większości obozów uczestnicy nie chcą iść od razu spać w trakcie ciszy nocnej. Powoduje to ciągłe interwencje kadry, która odprowadza uczestników do łóżek i ich ucisza, a oni i tak nadal nie śpią. A wakacyjny wieczór, zwłaszcza dla starszych uczestników, po wypełnionym atrakcjami obozowym dniu, to z pewnością nie jest jeszcze czas na sen! My, jako organizatorzy obozów nie zapomnieliśmy jeszcze, jak sami na takie obozy wyjeżdżaliśmy. Dlatego na obozach Wandrusa zorganizowaliśmy to inaczej. W miejscach noclegu (w domkach, pokojach) obowiązuje cisza nocna, natomiast wszyscy chętni starsi uczestnicy, którzy nie chcą spać, mają do dyspozycji - także w czasie ciszy nocnej - "wieczorną kawiarenkę" - czyli miejsce, gdzie mogą pójść i wspólnie spędzić czas. Na obozach Wandrusa wprowadzamy rozwiązania, które są atrakcyjne dla ich uczestników, a jednocześnie sensowne i bezpieczne.

..:: WIECZORNA KAWIARENKA - tylko dla uczestników obozów Wandrusa  

to kilka sal do wyłącznej dyspozycji starszych uczestników obozów Wandrusa z bilardem, xboxem, ping-pongiem, oraz znajdujące się tuż obok miejsce do grillowania i na ognisko. To miejsce, gdzie starsi uczestnicy mogą spędzać czas wieczorem, pod nadzorem kadry, także w czasie "ciszy nocnej". Tutaj wspominamy obozowy dzień, oglądamy filmy, gramy w mafię, w bilard, czy ping-ponga. Od czasu do czasu przy tej okazji grillujemy, robimy gofry lub popcorn czy pieczemy kiełbaski przy ognisku. Jednocześnie w miejscach noclegu (w domkach, pokojach) obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00. Dodatkowo w Gierłoży dostępna jest kręgielnia.

  • Zobacz galerię zdjęć Wieczornej Kawiarenki w naszym ośrodku "Księżycowy Dworek" w Gierłoży tutaj

Oprócz codzienniej "Wieczornej Kawiarenki" organizowane są również inne zajęcia wieczorne jak np. ogniska czy dyskoteki.

Skąd nazwa Wieczorna kawiarenka?
Nazwę wymyślili uczestnicy obozów. Wzięła się stąd, że te wieczorne aktywności zostały przez nas zorganizowane po raz pierwszy w sali, w której kiedyś była ośrodkowa kawiarnia. I tak już zostało.


Wieczorna kawiarenka dla młodszych?
Też jest oczywiście dostępna, we wcześniejszym czasie, zaraz po kolacji.Ośrodki w których organizujemy wakacyjne obozy Wandrusa

Więcej o ośrodku Bajka tutaj
Informacje: tel. 501-647-139, 504-460-166

   

Więcej o ośrodku Księżycowy Dworek tutaj
Informacje: tel. 501-647-139, 504-460-166Fragment jednej z sal "Wieczornej Kawiarenki" w Gierłoży


Fragment jednej z sal "Wieczornej Kawiarenki" w Gierłoży