Impreza

Obóz Przygody dla Dorosłych

Mazury - Gierłoż

Przekonajcie się jak wypoczywają Wasze dzieci...

terminy / Rezerwacja online!

kododdoopiscena
ORD 102-07-202212-07-20222299
Rezerwuj
ORD 213-07-202223-07-20222299
Rezerwuj
ORD 324-07-202203-08-20222299
Rezerwuj
ORD 404-08-202214-08-20222299
Rezerwuj
ORD 515-08-202225-08-20222299
Rezerwuj
ORD 626-08-202231-08-20221599
Rezerwuj

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Jak to zrobić, żeby odpocząć samemu na wakacjach i do tego by nasze dziecko się nie nudziło. Sprawdźcie sami, drodzy rodzice jak wiele atrakcji może wam dostarczyć pobyt nad jeziorem. Zapraszamy do naszego ośrodka na Mazurach, wraz ze swoimi pociechami. Dla opiekunów odpoczywających maluszków przewidziany jest szereg atrakcji. W czasie gdy nasze pociechy uczestniczą w programowych zajęciach na swoim obozie, rodzicom proponujemy aktywny wypoczynek. Część programu jest przewidziana do realizacji dla rodziców wraz z dziećmi.


..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Gierłoż - Ośrodek Księżycowy Dworek. Rozpoczęcie 1 dnia od godz. 16.00, zakończenie ostatniego dnia do godz. 10.00.

..:: CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie - zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka - wc i prysznic, telewizor) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka - wc+prysznic).
Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
Kadra - wykwalifikowani instruktorzy.
Ubezpieczenie - NW.
Sprzęt - potrzebny do realizacji programu, w miarę potrzeb.
Realizację programu w blokach zajęciowych, z podziałem na grupy, w zależności od pogody i kondycji uczestników.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ  
Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna (wzory w biurze).

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione, wypełnione dokumenty, ubranie przeciwdeszczowe i terenowe (polowe), buty sportowe (adidasy, trampki) oraz turystyczne („trapery”), sandały do ochrony stóp w wodzie, strój kąpielowy, dres, polar itp., środki na komary, krem UV, zegarek, zeszyt, ołówek, długopis, mały plecak na wycieczki terenowe, czapkę z daszkiem, rękawiczki żeglarskie lub rowerowe (bez palców) lub skórzane (nie ocieplane - ochrona rąk przed liną). Prosimy o zaopatrzenie się w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne). Kaucja zwrotna 50 zł.


..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Rodzice/opiekunowie nocują w pokoju razem ze swoim dzieckiem, które jest uczestnikiem Maluszkowego Obozu Przygody lub innego tematycznego.

..:: PROGRAM
Quady
To czterokołowe pojazdy łączące cechy samochodu terenowego i motoru. Sprawdzimy jak zachowują się w zróżnicowanym terenie. To maszyny, które umożliwiają nam bezpieczne i stabilne pokonywanie nawet najtrudniejszych tras. Okolice ośrodka obfitują w tereny wymarzone do jazdy na tych maszynach – leśne drogi i dróżki, dzikie ścieżki, mokradła, poprzecinane większymi i mniejszymi pagórkami lub wzniesieniami a wszystko to nad pięknymi i czystymi mazurskimi jeziorami. Weźmiemy także udział w zawodach: jeździe na czas, pokonywanie toru przeszkód.
Paintball
To broń na żelowe kulki, pozwalająca stworzyć iluzję prawdziwej bitwy. Podzieleni na zespoły stoczymy ze sobą bitwy wśród leśnego gąszczu.
Kajaki lub rowery wodne
Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Czy jednak tak łatwo się nimi manewruje? Nauczymy się sprawnie sterować i wiosłować. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze, a w ośrodku zrealizujemy zawody - slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
Warsztaty plastyczne
Proponowane przez nas zajęcia są wspaniałym pomysłem na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem. W klimacie zabawy będziemy uczyć się jak w przyjemny sposób można stworzyć „coś z niczego” uruchamiając własną wyobraźnię. Zajęcia te, to propozycja wyczarowania różnorodnych prac plastycznych. Robótki ręczne, takie jak: wycinanie, lepienie, malowanie czy rysowanie kształtują zarówno działania dowolne jak i celowe u dziecka, rozwijają jego wyobraźnię ale przede wszystkim dostarczają nam dużo zabawy.
Jachty żaglowe
Popłyniemy na pokładzie jachtu z instruktorem, który nauczy nas podstaw żeglowania i zachowania na pokładzie, czyli tego wszystkiego, co wykwalifikowany członek załogi wiedzieć powinien.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.
Ceny za transport na imprezy Wandrusa obowiązują osoby uprawnione do zniżki szkolnej, studenckiej. W przypadku jej braku osoby dopłacają różnicę w opłacie za bilet przy wpłacie za imprezę.

Galeria imprezy